Penzion Betlém

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Veleslavínova 1612, Hlinsko 53901

Perfektní
dle 19 recenzí

91%

Monika Procházková
dospělý pár, 23.4.2017

Název Penzionu Betlém je odvozen od hlineckého skanzenu, který nese stejné jméno. Už na první pohled jsou na penzionu znát prvky původní architektury.
Hosté se mohou ubytovat ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech přímo v roubence. V restaurantu Hospoda u sv. Huberta, který je vzdálen 40 metrů je pro ubytované zajištěno stravování.Součástí Penzionu Betlém je půjčovna horských kol, vybavení na golf, běžeckých i sjezdových lyží a kompletní servis. Využít tu lze navíc služby kadeřnictví, pedikúry a masážního salónu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Betlém On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový
Apartmán
Třílůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion Betlém Pokoje

Penzion Betlém nabízí ubytování v 8 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech. Další 2 pokoje je možné zajistit nad restaurantem Hospoda u sv. Huberta.
Všechny ubytovací kapacity mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením, televizor se satelitním příjmem a telefonní přípojku.

Pokoje nad restaurantem slibují klid, jelikož jejich okna jsou orientována k říčce Drachtince a nedoléhá k nim žádný hluk z hostince.

Penzion Betlém Gastronomie

Hosté Penzionu Betlém mají zajištěno stravování ve 40 metrů vzdáleném restaurantu Hospoda u sv. Huberta. Ten se zaměřuje především na pokrmy ze zvěřiny a čerstvých pstruhů. Zvláštností jsou jídla připravovaná na ohni z bukového dřeva. Na přání hostů lze zajistit rožnění selátka, krůty nebo divočáka.

V restauraci se usadí až 50 návštěvníků, dalších 28 míst je v Klubu pod střechou. Uzavřená společnost může využít posezení v salónku. V létě je pak k dispozici velká venkovní terasa.

Penzion Betlém Recepce

Provoz recepce je v pracovní dny od 07:30 do 13:30 hodin, v mimopracovní dobu pak po předchozí telefonické dohodě s klientem, rovněž tak v sobotu a v neděli.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Penzion Betlém Dostupnost

Město Hlinsko je dostupné jak vlastní dopravou, tak také železniční a autobusovou dopravou. Od nádraží se penzion nachází do 300m.

Penzion Betlém Okolí

Město Hlinsko, v němž se Penzion Betlém nachází, je součástí Českomoravské vysočiny. Uprostřed Chráněné krajinné oblasti Ždárské vrchy je řada možností pro pěší výlety i cyklistiku. V této lokalitě jsou k vidění ptačí rezervace a skalní útvary.

Sportovně zaměření návštěvníci penzionu si přijdou na své na nedalekých tenisových kurtech, devítijamkovém golfovém hřišti, běžeckých tratích nebo na okolních sjezdovkách. Jsou zde ideální podmínky k rybaření, mysliveckému vyžití nebo sportovnímu létání.

Penzion Betlém

Veleslavínova 1612, Hlinsko
Zobrazit celou mapu